Rytro jest znaną miejscowością wypoczynkowo - turystyczną, położoną w malowniczej dolinie Popradu, pomiędzy pasmem Radziejowej i Jaworzyny Krynickiej. Znajdują się tutaj wiele atrakcji sportowych.

 

Hala widowiskowo sportowa
Hala widowiskowo sportowa o wymiarach 42 x 24 m z możliwością wydzielenie trzech sektorów.
Szczegóły: https://pl-pl.facebook.com/pages/Hala-Widowiskowo-Sportowa-w-Rytrze/252207924908225

 

Korty tenisowe
Szczegóły: http://perlapoludnia.pl/sport-i-rekreacja/

 

Kryta pływalnia w Hotelu Perła Południa
Szczegóły: http://perlapoludnia.pl/plywalnia/

 

Ośrodek Narciarsko – Rekreacyjny Rytro
Kompleks narciarski Ryterski Raj to: Trasy dla początkujących i zaawansowanych narciarzy, a dla wytrawnych trasa FIS . Sztuczne naśnieżanie i oświetlenie, zapewnia doskonałe warunki do uprawiania narciarstwa przez cały sezon zimowy, do późnych godzin wieczornych .
Wypożyczalnia sprzętu, która oferuje odpowiednio dobrany sprzęt narciarski i snowboardowy, Profesjonalny Ski –serwis odpowiednio przygotuje sprzęt do zjazdów.
Szczegóły: http://ryterskiraj.pl/

 

Park linowy ABlandia
Park linowy to system platform i przeszkód umieszczonych na linach. To wspaniała forma spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu (dla dzieci, młodzieży i dorosłych). Uczestnicy programów linowych uczą się opanowania, odpowiedzialności, technik utrzymania równowagi oraz przełamują barierę leku wysokości czy strachu. Niesamowita przygoda, aktywność, adrenalina, radość, wspaniała zabawa, to określenia najlepiej opisujące klimat parków rozrywki ABlandia.
Szczegóły: www.ablandia.pl

 

Siłownia TITANIUM
Szczegóły: https://www.facebook.com/pages/Si%C5%82ownia-TITANIUM/300111673530740

 

Spływ łodziami po Popradzie
Spływ łodziami Doliną Popradu, jest jedną z największych atrakcji regionu. Bezpieczne łodzie, mają bardzo małe zanurzenie, co pozwala na spływanie przy niskich stanach rzeki. Łódź prowadzi dwóch flisaków, którzy sterują nią za pomocą drewnianych żerdzi. Spływ rozpoczyna się na przystani w Piwnicznej przy ul. Gąsiorowskiego (poniżej mostu wiszącego), do którego można dojechać kierując się w kierunku przejścia granicznego ze Słowacją. Po około 10 km spływania łodzie dobijają do przystani w Rytrze, zlokalizowanej koło boiska piłkarskiego. W trakcie spływu można podziwiać przepiękne beskidzkie krajobrazy, a na łodzi rozkołysanej bystrzami rzeki doznać przeżyć, jakich przed laty mogli zaznać tylko flisacy spływający tędy drewno czy jeszcze wcześniej kupcy przewożący na tratwach swoje towary z Węgier.
Szczegóły: http://www.splywdolinapopradu.pl/

 

Stadion sportowy przy LKS Poprad
Szczegóły: http://juniorzyrytro.futbolowo.pl

17 czerwiec 2024
godzina: 14:16
Dziś imieniny obchodzą:
Gundolf, Montan, Adrianna

Mapa atrakcji

Rytro to pięknie położona miejscowość górska w województwie małopolskim, w Beskidzie Sądeckim, pomiędzy Starym Sączem, a Piwniczną-Zdrój, w malowniczej dolinie popradu.

Zobacz mapę atrakcji